Kurslar


Yabancı Dil Kurslarımız

 
  • Kurslar Koordinatörlüğü

Kurslar Koordinatörlüğü genel olarak dil kursları düzenlemek ve kursların sağlıklı bir şekilde yürütülmesini sağlamakla yükümlüdür.

Koordanatörlüğümüz tarafından planlanan yabancı dil kurslarının içeriğinin düzenlenmesi ve ücretlerinin belirlenmesi, görev yapacak Öğretim Elemanlarının tespiti vb. gibi kursların sağlıklı olarak işleyebilmesi için gerekli tüm çalışmaları yerine getirmektedir.

Kurslar Koordinatörlüğünce planlanan kurslar üç başlık altında toplanmaktadır;

  • Akademik Yıl Boyunca Süren Kurslar:

Bu kurslar eğitim yılı boyunca süren Genel Yabancı Dil, Yazma ve Konuşma kurslarıdır. Kurs sonunda yükümlülüklerini yerine getiren kursiyerlere “Katılım Sertifikası” verilir. Ayrıca dönemlik olarak YDS, TOEFL ve IELTS’e hazırlık ve yetiştirme kursları düzenlenir.

  • Yaz Kursları:

Yaz döneminde akademik yıl boyunca süren kurslara ek olarak muafiyet sınavlarına hazırlık ve test çözme kursları da düzenlenir.

  • Kurumlara Özel Kurslar:

Ayrıca çeşitli kurum, kuruluşlardan ve topluluklardan gelen taleplere bağlı olarak her dönemde kurslar planlanabilmektedir.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Akademik Kurs Koordinatörü

Murat GÜNER :  murat.guner@deu.edu.tr 

Tel: 0 232 301 63 66

İdari Kurs Koordinatörü

Cengiz Hepeyiler :  cengiz.hepeyiler@deu.edu.tr  / 0 232 301 63 26

 

 

 

Kurs Duyurularımız

2023 – 2024 Güz Dönemi Yabancı Dil Kursları

Kurs programlarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.  Hafta İçi YDS - YÖKDİL Hafta Sonu YDS - YÖKDİL Hafta İçi İngilizce Hafta Sonu...
Devamı

Güncel Duyurular

Font Büyüt
Arka Plan Rengini Değiştir