Yatay Geçiş Sınavı Yerleşim Planı (22 Temmuz 2019)

Yayınlanma Tarihi: 19-07-2019

22 Temmuz 2019 tarihinde yapılacak Yatay Geçiş Yabancı Dil Sınavı Yerleşim Planı. 

 

SIRA NO  AD SOYAD BÖLÜMÜ DERSLİK  WRITING  READING  TEST 
1 AHMET EGEMEN TUNCER ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ 105 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
2 ALİ RIZA ÖZER PSİKOLOJİ 104 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
3 ARZU MELEK PSİKOLOJİ 103 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
4 AYÇA BARKLI PSİKOLOJİ 104 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
5 AYNUR BİLGE ÇETİNKAYA PSİKOLOJİ 103 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
6 AYŞEGÜL ÖZDEMİR İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ 106 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
7 AZİZE BAĞIRTAN PSİKOLOJİ 104 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
8 BAHAR EDA YORGANCI ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ 105 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
9 BAHAR GÖNÜL PSİKOLOJİ 104 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
10 BENNUR KARAKAYA İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ 106 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
11 BERİA YILMAZ PSİKOLOJİ 103 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
12 BERKAY GÜNECİ PSİKOLOJİ 104 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
13 BERNA KAYHAN METE PSİKOLOJİ 103 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
14 BEYZA ZORLUKOL PSİKOLOJİ 104 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
15 BURAK ÇETİNKAYA İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ 106 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
16 BÜŞRA YÜRÜK PSİKOLOJİ 103 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
17 CAHİDE EKİN UCAK PSİKOLOJİ 104 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
18 CANSU AZKAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ 106 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
19 CEYDA YETİM PSİKOLOJİ 103 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
20 ÇAĞATAY ÇINAR İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ 106 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
21 DİLRUBA TEMUÇİN MÜTERCİM TERCÜMANLIK 104 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
22 DUYGU ÖZBİLGİN PSİKOLOJİ 103 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
23 ECE GÜNDÜZ PSİKOLOJİ 103 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
24 ECRİN TURGUT PSİKOLOJİ 103 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
25 ELİF GAYE ÖZCAN PSİKOLOJİ 103 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
26 EMİNE BÜŞRA SARIKAYA PSİKOLOJİ 104 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
27 ESMA SUDE ŞİMŞEK PSİKOLOJİ 103 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
28 ESRA BAYISIN PSİKOLOJİ 103 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
29 FATMA UZUN PSİKOLOJİ 104 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
30 FUNDA ÖNEL PSİKOLOJİ 104 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
31 FURKAN FATİH YEŞİLTAŞ İŞLETME FAKÜLTESİ 105 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
32 GÖKNUR FAZLI İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ 106 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
33 HANİFE BAYIR PSİKOLOJİ 103 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
34 HANNAH SULE TOVNSEND  İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ 105 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
35 HAZAL BAKAN PSİKOLOJİ 104 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
36 HİCRAN ÇAĞLA KURT PSİKOLOJİ 103 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
37 HİLAL ÖZDİKİCİ İŞLETME FAKÜLTESİ 105 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
38 İLKAY YILMAZ PSİKOLOJİ 104 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
39 KADİR ALTIN MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ İ.Ö. 105 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
40 KEREM YIRCALI İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ 106 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
41 KUTLU UZAY YENİDOĞAN ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ 105 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
42 KÜBRA GÜLEN DENİZCİLİK FALÜLTESİ 105 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
43 MEHMET BERKAY KUMAN BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ  105 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
44 MELİSA ARAS ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ 105 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
45 MELTEM ÖYMEN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ 106 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
46 MERT BAŞKAYA BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ  105 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
47 MERVE RANA KIZIL BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ  105 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
48 MERYEM YÜRÜK PSİKOLOJİ 104 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
49 MİZGİN TÜMEN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ 106 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
50 MUHAMMED FURKAN AKAY MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ Ö.Ö. 105 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
51 MUSTAFA SARI DENİZCİLİK FALÜLTESİ 105 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
52 MUSTAFA YİĞİT DENİZCİLİK FALÜLTESİ 105 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
53 MUSTAFA YÖRÜK MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ İ.Ö. 105 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
54 NAZLICAN BERFİN AYTAÇ AMERİKAN KÜLTÜR EDEBİYATI 105 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
55 NEVAL NAZLI ONAY PSİKOLOJİ 103 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
56 NEVZAT TUGAY SAYAR MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ Ö.Ö. 105 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
57 NURSU UFUK İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ 106 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
58 ÖYKÜ MUALLA KAYA PSİKOLOJİ 104 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
59 PINAR CANDAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ 105 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
60 RABİA YILMAZ PSİKOLOJİ 103 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
61 ROZANA URKUN PSİKOLOJİ 104 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
62 SACİDE YEŞİLYAYLA İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ 105 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
63 SAKİNE SEVİM CEYLAN MÜTERCİM TERCÜMANLIK 104 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
64 SANEM YÜKSEKBAĞ MÜTERCİM TERCÜMANLIK 104 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
65 SARUHAN OYMACI BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ  105 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
66 SEDA ACAR PSİKOLOJİ 103 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
67 TUĞÇE BEŞİRLİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ 106 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
68 TUĞÇE TİMUÇİN MÜTERCİM TERCÜMANLIK 104 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
69 YUSUF ERTÜRK MÜTERCİM TERCÜMANLIK 104 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
70 ZEHRA SEVİNDİ PSİKOLOJİ 103 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
71 ZELİHA URGUN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ 105 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
72 ZEYNEP AKGÜL PSİKOLOJİ 103 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
73 ZEYNEP PARTİ GÖÇ PSİKOLOJİ 104 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05
74 ZEYNEP YEŞİL PSİKOLOJİ 103 WRITING:9:30-10:30  READING: 10:30-11:15 TEST:11:15-12:05



ALMANCA :


Kübra Kurtlar : Sınav Salonu: 107 Sınav Saatleri: Yazma: 09.30 – 10.15 Test-Okuma: 10.30 – 12.00


Font Büyüt
Arka Plan Rengini Değiştir